Pytania i odpowiedzi

Czy warto mieć panel prysznicowy?

oczywiście, że warto. Natrysk z biczy wodnych w panelu prysznicowym stanowi znakomity relaks, odpręża po cały dniu pracy, zapewnia znakomity relaks, bez konieczności wychodzenia z własnej łazienki

Na co zwracać uwagę, kupując wannę?

oprócz ceny - ważnej dla większości z nas - liczy się także wielkość i kształt. Zastanowić się też trzeba nad wyborem materiału. I wybrać dodatkowe akcesoria czyli dysze, baterie oraz system odpływowo-przelewowy.

Co daje mi posiadanie wanny czy z hydromasażem?

dla osób zdrowych kąpiel w wannie z hydromasażem to świetny sposób na relaks, odświeżenie i zwalczenie skutków zmęczenia, napięcia czy stresu. A osobom cierpiącym na różne dolegliwości hydromasaż może przynosić prawdziwą ulgę, m.in. w zwalczaniu bólów kręgosłupa, stawów (także o podłożu reumatycznym), a nawet migren.

Jak duża powinna być łazienka, aby można było zamontować wannę z hydromasażem?

łazienka, w której ma być zamontowana taka wanna powinna mieć jakieś 6-7 m2. W mniejszym pomieszczeniu bowiem para wodna, jaka wytwarza się podczas kąpieli z hydromasażem, sprawi, że będziemy się czuć jak w saunie, a ze ścian i sufitu ściekać będzie wykroplona z tej pary woda. W łazience powinno być też miejsce na kabinę prysznicową, bo wanna z hydromasażem nie powinna służyć do mycia. Ze zwykłą wanną takich problemów nie ma.

Czy hydromasaż pomoże mi zwalczyć bezsenność?

tak, ponieważ ciepło, kojąca woda i silny masaż umożliwia organizmowi uspokoić się i "wyciszyć", co jest podstawowym warunkiem dobrego snu.

Mam pierwsze oznaki artretyzmu. Czy kupując wannę z hydromasażem i korzystając z niej, złagodzę przykre dolegliwości?

oczywiście. Kombinacja hydro i powietrznego masażu łagodzi ból. Najważniejszymi jednak czynnikami są prężność i temperatura wody. Ćwicząc bolące stawy w gorącej wodzie, mięśnie stają się bardziej rozciągliwe, natomiast ból zmniejsza się.

Jaki wpływ ma hydromasaż na nasz umysł?

zbawienny - likwiduje uczucie napięcia, niepokoju czy depresji. Podczas relaksu w SPA wytwarzane endorfiny zmniejszają uczucie bólu i pozwalają na uzyskanie efektu całkowitego odprężenia i uczucie dobrego nastroju.

<< nie znalazłeś/aś odpowiedzi... nie wahaj sie zapytać