O nas

Firma Łazienki i Spa zajmuje się profesjonalnym doradztwem , doborem i sprzedażą płytek ceramicznych , armatury sanitarnej i ceramiki . Wieloletnie doświadczenie połączone ze ścisłą współpracą z projektantami i firmami wykonawczymi jest gwarancją najwyższej jakości obsługi z naszej strony. W salonie Łazienki i Spa w Skórzewie przy kawie są omawiane kolejne etapy prac przy współudziale Inwestora Projektanta i wykonawcy przez nas polecanego. Podejmiemy się kompleksowego remontu i wyposażenia mieszkania domu rezydencji .

U nas możesz skorzystać z usług projektanta, który dobierze dla ciebie wszystkie elementy łazienki,zaczynając od płytek ceramicznych firmy zagranicznych Sant`Agostino, Azuvi, Imola, Ceramiche DOM, Tubądzin, Paradyż, Opoczno poprzez ceramikę : Villeroy&Boch, Duravit, Roca, Kohler, Catalano,Koło, Cersanit poprzez osprzęt armaturę Hansa, Hansgrohe, Grohe, Tres, Newform, Zucchetti urządzeń do hydromasażu Ruben, Poolspa, Jacuzzi, Victory Spa a na kabinach Ronal, Hueppe kończąc. Zapewniamy pełen komfort, z dużą dawką luksusu.

Kupując wyposażenie łazienki w naszej firmie masz 100% pewność, że dostajesz właśnie to, czego potrzebujesz dla pełnego relaksu w warunkach domowych. Poprzez doświadczenie jakim dysponujemy na polskim rynku wiemy, że nie tylko sprzedaż jest ważnym elementem ale również zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.